|
Robert to profesjonalista i bardzo dobry trener, jest na samym poczatku drogi do celow ktore mu wyznaczono... z kazdym dniem sposob dzialania i szukania roznych rozwiazan podoba mi sie coraz bardziej...widac ze szuka, analizuje, robi selekcje, sprawdza rozne warianty...ma silna osobowosc i duza inteligencje...to jest odpowiedni clzowiek do naszych obecnych mozliwosci - spokoj , systematyczna praca, dodatkowy material ludzki i ciagle podnoszenie poziomu sportowego druzyny to jest droga do wynikow...
woczraj to byl antyfutbol a przyczyna jest prostsza niz sie wydaje...spora czesc zawodnikow pozegna sie z Wisla w przerwie zimowej, nie kazdy zostawi serce i zdrowie dla Wisly i pojdzie w boj za trenera tylko po to aby w grudniu uslyszec dziekuje...jesli zrobimy kilka punktow jeszcze w tej rundzie to bedzie duzy sukces...zimowy renament bedzie dosyc smutny dla niektorych...
P.S. a Stowarzyszeniu Wisly Kraków w zwiazku z kilkoma działaniami zarzucam działanie na szkode klubu Wisly Kraków w znacznie wiekszym stopniu niz wyniki i praca pilkarzy oraz sztabu szkoleniowego !!!
Oficjalne wystapienie prezesa Stowarzenia kibiców przeciwko trenerowi wlasnej druzyny , ktory w zadnej chwili spedzonej w Krakowie nie zachowal sie ani nieprofesjonalnie ani nie niemoralnie zarowno w stosunku do klubu jak i jej kibiców...dlatego jako kibic Wisly Krakow żadam oficjalnych przeprosin dla trenera Bialej Gwiazdy za niczym nieuzasadniony atak na jego osobe...przez SKWK
BRUCE SPRINGSTEEN & THE E-STREET BAND
"This music is forever for me. It's the stage thing, that rush moment that you live for. It never lasts, but that's what you live for."
--Bruce Springsteen
|