|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: NOwy JOrk ( cwierc wieku minelo dawno )
Offline
|
#5596

06.11.2010, 17:41
|
Dubi napisał(a): 
Rzeżniczak czasem nie załapał kartki która eliminuje go w meczu z nami ?
Legia widac wraca do gry,nie prezentuje nic nadzwyczajnego, ale widać że kryzys maja juz za sobą
|
zgadza sie, nie zagra
prosimy o nie odsniezanie dachu sejmu
z wyrazami
elektorat
"Ojczyzna nasza matka, a my Jej dzieci, Zle to dziecko, w ktorem Ona milosci nie wznieci"
|
|