|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Myślenice
Offline
|
#5594

06.11.2010, 17:39
|
Dubi napisał(a): 
Rzeżniczak czasem nie załapał kartki która eliminuje go w meczu z nami ?
Legia widac wraca do gry,nie prezentuje nic nadzwyczajnego, ale widać że kryzys maja juz za sobą
|
Tak (10 znaków).
|
|