Młoda Wisła przed chwilą pokonała Craxę 1:0. Bramkę zdobył Jirsak.
Czyli dwa razy w przeciągu 2 dni pokazaliśmy Pasom gdzie ich miejsce!
Już się nie mogę doczekać wiosny, gdy debry odbędą się przy Reymonta 22. Pokażemy im wtedy jak drużyna gra przy swoich kibicach. Mam nadzieję, że będzie to taki symboliczny gwóźdź do trumny Craxy. Jedyny minus spadku Pasów do I ligi, to brak derbów Krakowa w kolejnych sezonach. Ale jakoś sobie z tym poradzimy
No i trzeba będzie przypomnieć koleżance, jak kibicują najlepsi kibice w Krakowie. Choć wiem, że niezbyt wysoko wczoraj postawiono nam poprzeczkę
