sessegnon napisał(a):

Po czym wnosisz, że to słaby trener? W zeszłym sezonie zrobił to, co Smudzie nie udało się przez 3 lata.
Słaba postawa na początku pucharów to moim zdaniem nie złe przygotowanie drużyny, tylko to samo co w przypadku Wisły, czyli osłabienie drużyny i brak godnych zastępców.
Czego by ten trener nie zrobił to i tak zostanie wg Was "wuefistą".A to określenie jest trochę niesprawiedliwe.
Jeśli o mnie chodzi to byłbym za zatrudnieniem Zielińskiego.Ale to na razie tylko spekulacje.
Nie jestem też za zwalnianiem Maaskanta, bo to teraz nic nie zmieni, a może i zaszkodzi(patrz: Polonia).Ile jest wart to dopiero dowiemy się na wiosnę.
|
Co nie czyni z niego cudotwórcy. Gość miał zdecydowanie najlepszą drużynę w Polsce z takim składem pewno i Michniewicz zostałby Mistrzem Polski. Spójrz na początek sezonu i wyniki Lecha. Poza tym bardzo dziwne są wyniki osiągnięte przez Zielińskiego raz jego drużyna przegrywa ze Spartą Praga i o mały włos nie przegrywa z Interem Baku, aby potem wywalczyć awans do LE i wygrywa z Manchesterem City.