Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2826
Stary 06.11.2010, 15:24
sessegnon napisał(a):Wyświetl post
Po czym wnosisz, że to słaby trener? W zeszłym sezonie zrobił to, co Smudzie nie udało się przez 3 lata.
Słaba postawa na początku pucharów to moim zdaniem nie złe przygotowanie drużyny, tylko to samo co w przypadku Wisły, czyli osłabienie drużyny i brak godnych zastępców.

Czego by ten trener nie zrobił to i tak zostanie wg Was "wuefistą".A to określenie jest trochę niesprawiedliwe.

Jeśli o mnie chodzi to byłbym za zatrudnieniem Zielińskiego.Ale to na razie tylko spekulacje.

Nie jestem też za zwalnianiem Maaskanta, bo to teraz nic nie zmieni, a może i zaszkodzi(patrz: Polonia).Ile jest wart to dopiero dowiemy się na wiosnę.
Co nie czyni z niego cudotwórcy. Gość miał zdecydowanie najlepszą drużynę w Polsce z takim składem pewno i Michniewicz zostałby Mistrzem Polski. Spójrz na początek sezonu i wyniki Lecha. Poza tym bardzo dziwne są wyniki osiągnięte przez Zielińskiego raz jego drużyna przegrywa ze Spartą Praga i o mały włos nie przegrywa z Interem Baku, aby potem wywalczyć awans do LE i wygrywa z Manchesterem City.
Odpowiedz cytując