Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8111
Stary 06.11.2010, 15:12
kotyrek napisał(a):Wyświetl post
Jak dobrze że Polacy podbiegli do naszego Kebaba i cieszyli się ze zwycięstwa
Ciekawe co by było jakby Brożek strzelił gola?
Faktycznie, jak ***** się zachowali. Jak by Polak strzelił to wszyscy polaczki by pobiegli.
Odpowiedz cytując