mobik88 napisał(a):

Panowie i panie...
Wiecie może czy można i skąd (jakiej strony, torrenta czy coś) można ściągnąć cały mecz Cracovia - Wisła wczorajszy?
Z góry wielkie dzięki!
|
wystarczy że kolega zerknąłby na strone wcześniej
bije po oczach post Nero ( wielkie dzięki za każdy upload!)