Temat: Wisła Pany !
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1030
Stary 06.11.2010, 15:10
mobik88 napisał(a):Wyświetl post
Panowie i panie...

Wiecie może czy można i skąd (jakiej strony, torrenta czy coś) można ściągnąć cały mecz Cracovia - Wisła wczorajszy?

Z góry wielkie dzięki!
wystarczy że kolega zerknąłby na strone wcześniej

bije po oczach post Nero ( wielkie dzięki za każdy upload!)
Odpowiedz cytując