szkoda że skwk wbija swoje 5 groszy...Maaskant mógł sie nie wypowiadać ale powiedział co myślał..nie zna klimatu jaki jest Polsce.
Wystarczy popatrzeć na wczorajszą wypowiedź o dopingu cRacovii-on jest holendrem in inaczej patrzy na stadioy niż Polscy trenerzy bądź Rumuni
Parę razy chwalił doping na R22
I jeżeli odejdzie Maaskant to za 2/3 lata wprowadzi jakiś klubik do LM zrobi fajny wynik a potem będzie trenował takie PSV i będziemy wspominać że on nas trenewał i było to niesamowite...i niech wróci...
taki casus Dana...