Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5578
Stary 06.11.2010, 14:50
Zobaczymy, co dzisiaj Legia pokaze, ale wydaje mi sie, ze wygra z Jagiellonia i wroci tym samym do walki o MP. Wowczas mecz za tydzien bylby bardzo emocjonujacy .
Odpowiedz cytując