Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
AXEL75
Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3964
Stary 06.11.2010, 14:26
W czwartek WŚ raczej będzie zamknięty Święto Niepodległości Bilety raczej będą schodzić jak świeże bułeczki po takim wyniku jak wczoraj i ze względu że to Legia. Jest jednak szansa że nie wszystkie bileciki zejdą ( np jak to miało miejsce z Koroną) i w dniu meczu kupisz,ale na to gwarancji nie ma
Ostatnio edytowane przez AXEL75 : 06.11.2010 o godz. 14:33.
Odpowiedz cytując