|
Zieliński to słaby trener. Mam nadzieje, że to info to jakaś kaczka dziennikarska. Pewno jakby przyszedł Zieliński piłkarzyki znowu by miały 3 godziny treningu i do galerii. Maaskant ma też ciekawą wizje prowadzenia zespołu natomiast Zieliński raczej jej nie posiada.
|