jendrus napisał(a):

Na pewno nie wywala Roberta jak już to w maju A Zieliński na pewno nie jest lepszy od maaskanta
Powinien zostac i przygotować ich po swojemu. Ciekawe jak by gra wisły wyglądała jakby José Mário dos Santos Félix Mourinho ich trenował:hihi:
|
Nasz Trenejro ma Plan tylko on jest jak na razie mało wykonalny przez naszych kopaczy

tu trzeba 4 dobrych transferów przygotować ich do sezonu i oceniać grę drużyny po paru spotkaniach

Niestety nasz zarząd I Spalony Heniu dał plamy w tym okienku. Nam kibicom pozostała tylko nadzieja że na wiosnę będzie lepiej no niestety nikt nam pewności nie daje czy będzie.