Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2818
Stary 06.11.2010, 14:09
jendrus napisał(a):Wyświetl post
Na pewno nie wywala Roberta jak już to w maju A Zieliński na pewno nie jest lepszy od maaskanta

Powinien zostac i przygotować ich po swojemu. Ciekawe jak by gra wisły wyglądała jakby José Mário dos Santos Félix Mourinho ich trenował:hihi:
Nasz Trenejro ma Plan tylko on jest jak na razie mało wykonalny przez naszych kopaczy tu trzeba 4 dobrych transferów przygotować ich do sezonu i oceniać grę drużyny po paru spotkaniach Niestety nasz zarząd I Spalony Heniu dał plamy w tym okienku. Nam kibicom pozostała tylko nadzieja że na wiosnę będzie lepiej no niestety nikt nam pewności nie daje czy będzie.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując