Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2817
Stary 06.11.2010, 14:04
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
Ojej haha dawno sie tak nie uśmiałem co za Bzdury ojj ci pisamki nie mają co robić naprawdę. Zieliński ale po co ?
Na pewno nie wywala Roberta jak już to w maju A Zieliński na pewno nie jest lepszy od maaskanta

Powinien zostac i przygotować ich po swojemu. Ciekawe jak by gra wisły wyglądała jakby José Mário dos Santos Félix Mourinho ich trenował:hihi:
Odpowiedz cytując