Temat
:
Robert Maaskant byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów
Offline
#
2817
06.11.2010, 14:04
Teqcontroller
napisał(a):
Ojej haha dawno sie tak nie uśmiałem co za Bzdury
ojj ci pisamki nie mają co robić naprawdę. Zieliński ale po co ?
Na pewno nie wywala Roberta jak już to w maju
A Zieliński na pewno nie jest lepszy od maaskanta
Powinien zostac i przygotować ich po swojemu. Ciekawe jak by gra wisły wyglądała jakby José Mário dos Santos Félix
Mourinho ich trenował:hihi:
jendrus
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez jendrus