|
jachting - dzięki za wrzucenie tego filmiku - bo on pokazuje jak bardzo ograniczeni myślowo ( i to wcale nie ma brzmieć jako urąganie tym ludziom tylko fakt) są ludzie, którzy łapią takie brednie.
Sęk w tym, że to nie wina tych ludzi, lecz ich rodziców dziadków, pradziadków... którzy nie potrafili zaszczepić w nich tej iskry prawd wiary.
Bo jeśli ktoś uważa, że Boga nie ma, to ten gość do niczego nie przekona. Jeśli ktoś uważa, że Bóg istnieje a swoje twierdzenie opiera na zdrowych fundamentach wiary przekazanych im od dziecka, ten popatrzy na tego kolesia z politowaniem, jak ównież z politowaniem na tych, którzy łapią te frazesy.
Oczywiście, że Bóg jest problemem dla tych, którzy wierzą w konsumpcjonizm i do Galerii Krakowskiej nie pójdą inaczej niż w odświętnym stroju i makijażu - tak jak wierzący w Boga chodzą do Kościoła.
Ostatnio edytowane przez sambo : 06.11.2010 o godz. 13:32.
"Zachowanie się publiczności krakowskiej, a raczej zwolenników Cracovii na ostatnich jej meczach, stało się naprawdę skandalicznem. Tylko ten sędzia jest dobry, sprawiedliwy i obiektywny, który jej dogadza, każdy inny jest "kaloszem", "papuciem", "zbrodniarzem". Doprowadziło to do najzwyklejszego terroru. " Tygodnik Sportowy rok 1924, nr 43
|