Wyświetl pojedynczy post
Kandzior
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Krynica Zdrój

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6440
Stary 06.11.2010, 13:26
skttrbrain napisał(a):Wyświetl post
celna uwaga
heh, lubię to Wasze forum, naprawdę.

co do Rudnevsa, to jak dla mnie jest dużo słabszy od Lewego, jedynym wyróżnikiem jego jest to, że ma .......nięcie w nodze. Z tym że żeby .......nąć, trzeba najpierw przyjąć piłkę, a z tym u niego gorzej.

No dobrze, ale powiedz mi u Was nie brakuje takich osób na forum? Normalna kolej rzeczy, że ktoś wypowiada się tak a nie inaczej na temat kibiców drużyny, którą się nie za bardzo lubi. I uwierz, że z każdym z Nas udałoby Ci się porozmawiać merytorycznie, ale poza forum. Forum rządzi się swoimi prawami.
Odpowiedz cytując