skttrbrain napisał(a):

celna uwaga 
heh, lubię to Wasze forum, naprawdę.
co do Rudnevsa, to jak dla mnie jest dużo słabszy od Lewego, jedynym wyróżnikiem jego jest to, że ma .......nięcie w nodze. Z tym że żeby .......nąć, trzeba najpierw przyjąć piłkę, a z tym u niego gorzej.
|
No dobrze, ale powiedz mi u Was nie brakuje takich osób na forum? Normalna kolej rzeczy, że ktoś wypowiada się tak a nie inaczej na temat kibiców drużyny, którą się nie za bardzo lubi. I uwierz, że z każdym z Nas udałoby Ci się porozmawiać merytorycznie, ale poza forum. Forum rządzi się swoimi prawami.