Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2809
Stary 06.11.2010, 13:21
witeq napisał(a):Wyświetl post
nie, dalej twierdzimy ze piłkarze tacy słabi. Trenera przy wzmocnieniach można będzie wstępnie oceniać za rok.

no tak, zmiennik Pietii strzelił bramkę, ale co ten trener wyprawia? Zdejmować Pawła Brożka?Jak ten cyklista z Holandii śmiał! Co z tego że nawet Brożek nie miał pretensji bo dał z siebie wszystko wcześniej.

dokładny cross Bunozy był jednym z kluczowych elementów przy golu. A stoperzy Wisły grają "aferę", bo pomoc jest tak żałosna że nie potrafi piłki przytrzymać i rozegrać. I grał tak Marcelo, grał tak Głowacki, będzie grał Bunoza, chyba że ktoś w końcu zrozumie że to nie kolejny trener jest winny a materiał jakim dysponuje.

wiesz to ty, wiem to ja, wie to Wolfy, wie to Kominek. Co tu przekazywać?Małecki, Sobolewski, Brożek,Kirm, Garguła też to wiedzą. Oni po prostu tego nie potrafią, a trener to już ich tego w tym wieku raczej nie nauczy. Nie da się nauczyć umiejętności czytania gry, wychodzenia na pozycje w odpowiednim momencie. To trzeba mieć. Na nauke techniki przyjęcia czy dryblingu zaś już jest za późno. Czego Jaś się za młodu nie nauczy . . .

Masz jakiś problem ze Skorżą? Ja płakał nie będę jak nas zleją, jeśli tylko zakończy to definitywnie przyszłość kilku zawodników w Wiśle. Ale jak zwykle tnie ma na to szans, bo między innymi takie osoby jak ty zwolnią wtedy kolejnego trenera. Skorża taki dobry?Miał dwa lata z tą dryżyną, a w zasadzie dużo mocniejszą, i styl był taki sam. Kasperczak? gra była nawet gorsza niż teraz. Kulawik?przypadkowe zwycięstwo w Łodzi w dużo gorszym stylu niż wczorajszy. I arką u siebie - wymordowane zwycięstwo. Kogo Wy chcecie na tej ławce w Wiśle Zielińskiego wuefistę? Fornalika? kto was zaspokoi? A ja wam mówię że żaden trener z tych piłkarzy nie zrobi dobrej drużyny, bo tu jakości brak po prostu.

Jedyny problem jaki jest z Maaskantem to kwestia czy razem z Valckxem są kolejnymi figurantami zaciemniającymi mętną politykę transferową, czy mają zielone światło na dożynki i wycięcie połowy składu, i to wcale nie tych świeżych, a tych co od lat zawodzą i mają ciepłą posadkę.

Widzę że kolega jest wszechwiedzący i co bym nienapisał byłoby źle....tak byłem za zwolnienm Skorży i byłem za zatrudnieniem zagranicznego trenera ale nie pokroju Pana Maaskanta, bo on nie ma charyzmy. Dodatkowo kiedy było okienko pisałem że źle się w drużynie dzieje ze sprowadzają ogórków, że pieniądze przetrawili, że w pucharach odpadniemy z kelnerami, wszystko się sprawdziło, tu wina leży po stronie Basałaja. Dodatkowo sam trener nic nie da bo tu trzeba było zatrudnić Schafera ale po co? Bo chiał cały sztab zatrudnić, swój sztab, a Maaskanta to zwykły pionek w tali Vlaxa i Basłaja. No bo gdzie się podzieje biedny Kaziu Moskal i innni. Tak samo mogliśmy grać z Kasperczakiem czy Kulaawikiem bez marnowania kasy na kolejnego "niby trenera".
Odpowiedz cytując