Cracovia bez względu na to czy jest to mecz PP, Ekstraklasy, towarzyski w swoim repertuarze ma przeznaczone przynajmniej parę minut na pozdrowienia dla Wisły. A zazwyczaj zaczynają nas pozdrawiać kiedy tracą pierwszą bramkę (w końcu trzeba jakoś sobie odbić niepowodzenia

) Oczywiście im większa liczba straconych bramek tym głośniejsze pozdrowienia.