Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5575
Stary 06.11.2010, 13:10
Cracovia bez względu na to czy jest to mecz PP, Ekstraklasy, towarzyski w swoim repertuarze ma przeznaczone przynajmniej parę minut na pozdrowienia dla Wisły. A zazwyczaj zaczynają nas pozdrawiać kiedy tracą pierwszą bramkę (w końcu trzeba jakoś sobie odbić niepowodzenia ) Oczywiście im większa liczba straconych bramek tym głośniejsze pozdrowienia.
Odpowiedz cytując