Kedzierzyn Kozle-Jastrzebski 1
Gladbach-Bayern 2
Standard Liege-Eupen 1
ako 2.20
stawka: 300zl
wygrana: 665,35
Dlaczego tak ?
Otoz Kedzierzyn ostatnio przegrana 2-3 na wyjezdzie ze Skrą,teraz rywal duzo slabszy,wiec normalna kolej rzeczy,że po przegranej minimalnie na wyjezdzie,na nastepny mecz w domu trzeba sie odbic.Licze,że Jarosz+Świderski zamkna to spotkanie w 3 setach. Polecam tez handi 1,5 seta.
Bayern ostatnio zlapal forme,musi gonic czolowke,a pomimo nieobecnosci Robbena i Riberyego spisuja sie bardzo dobrze,sa w gazie i watpie aby Gladbach,ostatnia druzyna ligi z 30 straconymi bramkami,odparla ten atak.Do tego Borussia oslabiona,bez Arango,Marxa,Dante i Matmoura.
Wachalem sie,czy dokladac Standard czy Man Utd.Wybralem jak widac. Standard 4 w lidze,po wygranej nad Eupen tylko 3 straty do lidera Racingu

U siebie 5-2-0 ,bramki 16-7,ostatnie mecze to wygrana u siebie z Gentem 2-1 oraz ostatni mecz 2-2 wyjazd Brugge.Wracaja na swoj stadion,po ostatnim meczu zremisowanym na wyjezdzie, Eupen na wyjezdzie 0-1-6 ,bramki 4-17,ostatni w lidze z zaledwie 5 punktami.Ostatnio udalo im sie zremisowac u siebie z 3 od konca Lierse,dzis juz watpie aby nawet mysleli o szukaniu jakichkolwiek punktow na wyjedzie.