Ładnie wyłożone, jak na tacy.
Co nie zmienia faktu, iż cracovia to straszliwa ....a i obrzydliwa lampucera
A tak poważnie, to chyba jest to sprawa sukcesów obu klubów. Jak mają się one do stosunku do przeciwnika dobrze świadczy temat "europejskie puchary" na naszym forum po meczach Lecha
