Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
SkMk
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: stamtąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5569
Stary 06.11.2010, 12:54
mic napisał(a):Wyświetl post

A piszesz tak tylko i wylacznie z powodu zgody ?

Hymn Wisly to "Cracovia to stara..." z podniesionymi barwami " na kazdym meczu (i na hokeju tez)?
Kibice Wisly w kazdym meczu (nawet sparingu, PP z ogorkami) spiewaja pare(nascie) razy "Cracovia to stara" oraz inne pochodne ?
Kibice Wisly posiadaja w wiekszosci gadgety z przekreslona flaga Cracovii ?
Drugi, czesciej stosowany herb Wisly to prekreslona flaga Cracovii ?
Kibice Wisly w 90+ minucie meczu, przy niekorzystnym wyniku, zamiast wspierac wlasnych pilkarzy jada z "anty" ?
Kibice Wisly w hymnie posiadaja obrazliwe aluzje na temat Cracovii ?
Kibice Wisly potrafia tylko i wylacznie GLOSNO spiewac anty ?
Kibice Wisly leja starsze osoby, ktorym nie podoba sie spiewanie co chwile "to stara..." ?

wlasnie.

Wiec Dumo() stolicy splyn
Ładnie wyłożone, jak na tacy.
Co nie zmienia faktu, iż cracovia to straszliwa ....a i obrzydliwa lampucera

A tak poważnie, to chyba jest to sprawa sukcesów obu klubów. Jak mają się one do stosunku do przeciwnika dobrze świadczy temat "europejskie puchary" na naszym forum po meczach Lecha
W życiu ważne są tylko chwile...
Odpowiedz cytując