PoloniaDumaStolicy napisał(a):

Jaroo1, jak to jest, że kompleksy odzywają się 350km od Krk? I nie płacz, że Cracovia co chwilę śpiewa na Wisłę, bo to na pewno nie było 70%, tylko nateżenie takie samo co na Wiśle na Cracovię...
|
A piszesz tak tylko i wylacznie z powodu zgody ?
Hymn Wisly to "Cracovia to stara..." z podniesionymi barwami " na kazdym meczu (i na hokeju tez)?
Kibice Wisly w kazdym meczu (nawet sparingu, PP z ogorkami) spiewaja pare(nascie) razy "Cracovia to stara" oraz inne pochodne ?
Kibice Wisly posiadaja w wiekszosci gadgety z przekreslona flaga Cracovii ?
Drugi, czesciej stosowany herb Wisly to prekreslona flaga Cracovii ?
Kibice Wisly w 90+ minucie meczu, przy niekorzystnym wyniku, zamiast wspierac wlasnych pilkarzy jada z "anty" ?
Kibice Wisly w hymnie posiadaja obrazliwe aluzje na temat Cracovii ?
Kibice Wisly potrafia tylko i wylacznie GLOSNO spiewac anty ?
Kibice Wisly leja starsze osoby, ktorym nie podoba sie spiewanie co chwile "to stara..." ?
wlasnie.
Wiec Dumo(

) stolicy splyn