Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Jot
Banita
 
Od: 08.2007
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5566
Stary 06.11.2010, 12:42
PoloniaDumaStolicy napisał(a):Wyświetl post
Jaroo1, jak to jest, że kompleksy odzywają się 350km od Krk? I nie płacz, że Cracovia co chwilę śpiewa na Wisłę, bo to na pewno nie było 70%, tylko nateżenie takie samo co na Wiśle na Cracovię...
Twój obiektywizm w stosunku do oceniania dopingu parchów wczoraj a naszego jest porażający. Cóż się dziwić jak się ma za ziomków takich głąbów jak ci z Kałuży. Nie jesteś tu mile widziany więc wydupcaj na forum swoich parchatych kolegów.
Odpowiedz cytując