PoloniaDumaStolicy napisał(a):

Jaroo1, jak to jest, że kompleksy odzywają się 350km od Krk? I nie płacz, że Cracovia co chwilę śpiewa na Wisłę, bo to na pewno nie było 70%, tylko nateżenie takie samo co na Wiśle na Cracovię...
|
Twój obiektywizm w stosunku do oceniania dopingu parchów wczoraj a naszego jest porażający. Cóż się dziwić jak się ma za ziomków takich głąbów jak ci z Kałuży. Nie jesteś tu mile widziany więc wydupcaj na forum swoich parchatych kolegów.