Temat: Wisła Pany !
Wyświetl pojedynczy post
shinobi23
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1018
Stary 06.11.2010, 12:07
W tym jednym meczU leje na styl i jakość.
Dziękuję piłkarzom i wszystkim braciom dla których był to najważniejszy mecz.
JESTEM CZŁOWIEKIEM SZCZĘŚLIWYM!
WISŁA PANY! CRACOVIA DZIADY
Powód: Wisła Pany !
Ostatnio edytowane przez shinobi23 : 06.11.2010 o godz. 12:08.
Odpowiedz cytując