Temat
:
Wisła Pany !
Wyświetl pojedynczy post
shinobi23
Senior Member
Od: 09.2009
Offline
#
1018
06.11.2010, 12:07
W tym jednym meczU leje na styl i jakość.
Dziękuję piłkarzom i wszystkim braciom dla których był to najważniejszy mecz.
JESTEM CZŁOWIEKIEM SZCZĘŚLIWYM!
WISŁA PANY! CRACOVIA DZIADY
Powód: Wisła Pany !
Ostatnio edytowane przez shinobi23 : 06.11.2010 o godz. 12:08.
shinobi23
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do shinobi23
Znajdź inne posty napisane przez shinobi23