WooKashTS napisał(a):

Mam pytanie odnoscnie wejscia na stadion 12 latka. Czy pisząc na oficjalnej stronie Wisła ma na mysli osobe ktora ma lat nie wiecej niz 12 czy wejsc moze max. 11 latek? Jak ktos wchodzil kiedys z takim osobnikiem prosze o odpowiedz
|
Spokojnie wejdziecie.
OCHRANA nie jest bardzo zasadnicza co do tych kwestii.
Jak ma legitkę ze szkoły to wystarczy.