Wyświetl pojedynczy post
Donson
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19058
Stary 06.11.2010, 11:34
WooKashTS napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie odnoscnie wejscia na stadion 12 latka. Czy pisząc na oficjalnej stronie Wisła ma na mysli osobe ktora ma lat nie wiecej niz 12 czy wejsc moze max. 11 latek? Jak ktos wchodzil kiedys z takim osobnikiem prosze o odpowiedz
Spokojnie wejdziecie.
OCHRANA nie jest bardzo zasadnicza co do tych kwestii.
Jak ma legitkę ze szkoły to wystarczy.
JESTEM LAMUSEM
Odpowiedz cytując