Wyświetl pojedynczy post
WooKashTS
Junior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Liszki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19057
Stary 06.11.2010, 11:27
Mam pytanie odnoscnie wejscia na stadion 12 latka. Czy pisząc na oficjalnej stronie Wisła ma na mysli osobe ktora ma lat nie wiecej niz 12 czy wejsc moze max. 11 latek? Jak ktos wchodzil kiedys z takim osobnikiem prosze o odpowiedz
Odpowiedz cytując