Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
WooKashTS
Junior Member
Od: 07.2008
Skąd: Liszki
Offline
#
19057
06.11.2010, 11:27
Mam pytanie odnoscnie wejscia na stadion 12 latka. Czy pisząc na oficjalnej stronie Wisła ma na mysli osobe ktora ma lat nie wiecej niz 12 czy wejsc moze max. 11 latek? Jak ktos wchodzil kiedys z takim osobnikiem prosze o odpowiedz
WooKashTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WooKashTS
Znajdź inne posty napisane przez WooKashTS