Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2793
Stary 06.11.2010, 11:21
ludzie dajcie mu czas. będziemy się w DyskoPolo bawić? zwalniać trenerów co miesiąc?
już wolę Maaskanta nie mającego wyników, ale z perspektywami na coś lepszego, niż Jacka Zielińskiego. kto jeszcze, może Ulatowski?

żebyście do wszystkiego byli tacy w gorącej wodzie kąpani.
Odpowiedz cytując