|
ludzie dajcie mu czas. będziemy się w DyskoPolo bawić? zwalniać trenerów co miesiąc?
już wolę Maaskanta nie mającego wyników, ale z perspektywami na coś lepszego, niż Jacka Zielińskiego. kto jeszcze, może Ulatowski?
żebyście do wszystkiego byli tacy w gorącej wodzie kąpani.
|