Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2790
Stary 06.11.2010, 11:17
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Przypomnij sobie jak graliśmy za Skorży, za Petrescu... to samo długa piłka. Stylu to my już nie mamy od momentu kiedy odszedł od nas Kosa. Także naprawdę szybko się obudziliście.
Bo żeby grać stylowo trzeba mieć wybitnych grajków, a nie kilku wybieganych cudzoziemców, napastnika rokującego od 10 lat nie potrafiącego przyjąć do nogi piłki, starego walczaka który swą skuteczność zagubił już 2 lata temu i oprócz biegania tam i nazad i faulowania przeciwników (niektórzy go nazywają walczakiem) i młodego skrzydłowego który aspiruje do repry a nie potrafi dośrodkować piłki

Chciałbym aby w zimie zrobili z tego walczaka obrońcę! Na tej pozycji więcej by nam dał teraz Cantoro, z którym jednak kontraktu nie przedłużono.

Jechaliście rok po Łobodzińskim... macie Małeckiego

Prawda jest taka że z obcokrajowców zostać mogą tylko Bunoza, Paljić, Kirm i Boukhari, Rios... a z polskich graczy Pawełek, Kurto, Garguła, Łobodziński, Wilk, Boguski, Brożek, Żurawski... z czego kilku było by zmiennikami Do tego mogło by dojść 3-4 graczy z ME (jak to kiedyś Urban umiejętnie wsadzał do składu Rybusa, Borysiuka i kilku innych), ale to nawet nie jest kadra meczowa! Brakuje jeszcze 3-4 gości z jajami, którzy pociągneli by tą drużynę do walki w trudnych momentach i którzy we 3-4 wymieniając między sobą klepę potrafią rozklepać rywala. Myśla że Garguła, Kirm, Łobodziński czy Boguski potrafili by się dostosować do poziomu, a Brożkowi nie pozostawało by nic innego jak jedynie wykańczać akcje (tak jak to było kilka lat wstecz).
Ostatnio edytowane przez Matejas_ : 06.11.2010 o godz. 11:31.
Odpowiedz cytując