westersyl napisał(a):

|
Przypomnij sobie jak graliśmy za Skorży, za Petrescu... to samo długa piłka. Stylu to my już nie mamy od momentu kiedy odszedł od nas Kosa. Także naprawdę szybko się obudziliście.
|
Bo żeby grać stylowo trzeba mieć wybitnych grajków, a nie kilku wybieganych cudzoziemców, napastnika rokującego od 10 lat nie potrafiącego przyjąć do nogi piłki, starego walczaka który swą skuteczność zagubił już 2 lata temu i oprócz biegania tam i nazad i faulowania przeciwników (niektórzy go nazywają walczakiem) i młodego skrzydłowego który aspiruje do repry a nie potrafi dośrodkować piłki
Chciałbym aby w zimie zrobili z tego walczaka obrońcę! Na tej pozycji więcej by nam dał teraz Cantoro, z którym jednak kontraktu nie przedłużono.
Jechaliście rok po Łobodzińskim... macie Małeckiego
Prawda jest taka że z obcokrajowców zostać mogą tylko Bunoza, Paljić, Kirm i Boukhari, Rios... a z polskich graczy Pawełek, Kurto, Garguła, Łobodziński, Wilk, Boguski, Brożek, Żurawski... z czego kilku było by zmiennikami

Do tego mogło by dojść 3-4 graczy z ME (jak to kiedyś Urban umiejętnie wsadzał do składu Rybusa, Borysiuka i kilku innych), ale to nawet nie jest kadra meczowa! Brakuje jeszcze 3-4 gości z jajami, którzy pociągneli by tą drużynę do walki w trudnych momentach i którzy we 3-4 wymieniając między sobą klepę potrafią rozklepać rywala. Myśla że Garguła, Kirm, Łobodziński czy Boguski potrafili by się dostosować do poziomu, a Brożkowi nie pozostawało by nic innego jak jedynie wykańczać akcje (tak jak to było kilka lat wstecz).