Wyświetl pojedynczy post
Donson
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2789
Stary 06.11.2010, 11:16
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Myślenie życzeniowe.
W Wiśle grają frajerzy. Gra Bunoza, gra Cikos, gra Pajlić, gra Chavez, gra Rios, gra Kirm, (nie) gra Jirsak.
W Wiśle grają gracze wypaleni. Gra Sobolewski, gra Boukhari, gra Garguła, grał Cleber.
Poza tym mamy Małeckiego i Brożka, którzy mogą być przydatni w dobrej drużynie, ale sami tego wózka nie pociągną.

Przestałeś wierzyć, że zimowy obóz przygotowawczy coś zmieni?
Jeżeli rozumiesz przez to, że Sobol nie odmłodnieje a ogóry nie nauczą się grać w piłkę, to masz rację. Bez wymiany większości ogniw nic się na lepsze nie zmieni.

Ale najlepiej żyć w świecie fantazji, w którym Wisła ma super piłkarzy i tylko trener ( który to już? ) sypie tej machinie piach w tryby. Otóż nie - Wisła to obecnie zespół piłkarskich emerytów i frajerów.

O co w ogóle to halo? Mamy skład na środek tabeli - jesteśmy w środku tabeli. Wszystko w jak najlepszym porządku. Pisałem o tym wcześniej, żadna filozofia. Nie ma żadnej Wielkiej Wisły, jest tylko udana wyprzedaż Basałaja.
Wolfy rozwalasz system tym postem. Takie są fakty.
Dorzucę 5gr od siebie.
Byle komu dalibyście Wisłe z roku 2002/2003 i miałby solidne wyniki. Heniek jak się okazało cudotwórcą nie był. Miał dobry materiał i materiał ten grał życiową formę.
Teraz jak widzę tych zmieniających trenerów prezesów to rzygać mi się chce.
Wojciechowski - bladego pojęcia - byle tylko szum był.
Filipiak bredził takie bzdury wczoraj na temat "Złotego Chłopca" że żal było słuchać - Ulatowski miał team w Bełchatowie dlatego żarło.
Cupiał jak da sie wystawić do zmieni Maaskanta i kogo weźmiemy? Zielińskiego? Który też miał dobry team w Lechu? Bakero się nie wiodło w Polonii a w Lechu mu się wiedzie?

Ludzie są najważniejsi. Króla Złotego im dasz za trenera ale jak nie będą dobrymi ludźmi i piłkarzami to będzie można i Złotego Króla wyjebać i mówić że nie umie ustawić.
A co to ....a jest za filozofia pokazać grajkom jak się mają ustawiać
Trzeba mieć język do ludzi i ludzie mają umieć słuchać.
Jak u nas jest 8 języków w I składzie to po jakiemu ....a mają gadać? Esperanto? Kunta Kinte
Niech się ....a uczą polskiego, albo angielskiego będzie lepiej!!!! A jak nie to wypad!!!
Ja nie mam żadnych sentymentów to ludzi pokroju Bunoza, Cikos, Boukhari, Paljic, Pawełek, Rios, i nie bede dalej wymieniał. Brożki za staż i Sobolewski za zasługi i czerwoną kartkę z PAO mogą zostać.

Piłkarze obecnej kadry Wisły w przeważającej większości to miernoty, które wykpiwanemu tutaj swego czasu Frankowskiego mogą czyścić buty!!!

Trener nic nie jest winien. Utarło się w Polsce i w Atletico Madryt że nowy trener pomoże. A takiego WAŁA!!! Bez mąki piekarz chleba nie zrobi. I wszystkie komentarze a'a Wojciechowski w tonie zmany trenera...pooglądajcie trochę piłki prawdziwej. Jaka drużyna zmienia trenera w trakcie sezonu? Mam na myśli normalny klub.

Mistrza nie będzie w tym roku i dobrze, bo ta drużyna nie zasługuje. Jest czas aby dać ludziom pracować. Oddzielić ziarno od plew.
Nie pisać pierdół kogo kupić, tylko budować swoje. Na co jest ME? na to żeby wymogi licencyjne spełniać? To ja też tam pogram i tak nie dostanę się do I składu.

Przetrzyjcie oczy - nawet jakby mistrz był w zeszłym roku - to byłby malowany jak nigdy, bez podstaw. Teraz jest jeszcze gorzej i to nie wina trenera!!!

Trenerowi zdarza się powiedzieć jakiś banał, ale naprawde, facet kształcił się w kraju, który o piłce wie więcej niż my wspominając ekipy z lat 70tych.
Widzę tą pianę na pysku Engela, Gmocha, i innych kapłanów polskiej myśli trenerskiej.

Smuda - Bóg ponad wszystko. Miał materiał było dobrze. Jest słaba reprezentacja do której nie ma kogo nabrać - i jest pyta długa jak u gwiazdy porno.

TRENER JEST OK - TRZEBA GO ZOSTAWIĆ!!!!!
JESTEM LAMUSEM
Odpowiedz cytując