Wyświetl pojedynczy post
momo
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2785
Stary 06.11.2010, 11:04
W nie których postach zmieniłbym nazwisko Maaskant na Petrescu przejrzał historię forum sprzed kilku lat i czytał to samo. Brak wyników, beznadziejne zmiany, głupie wypowiedzi. Określenie trenera zamiast 'rumuna' bodajże 'naćpany'. Krytycy, odpowiedzcie mi w końcu na pytanie, jakie zadałem po meczu z Lechem, podajcie choć jedno nazwisko trenera który miał sytuację jaką zastał Maaskant i osiągał świetne wyniki. Już są głosy o zatrudnianiu Zielińskiego, podajcie ligę na dorobku w której, jak w naszej, 90% stanowią rodzimi trenerzy. Skoro Zieliński jest dobry, niech idzie za granice, Francja, Niemcy, Hiszpania? Przecież jest dobry ma nas wprowadzić do Ligi Mistrzów więc czemu nie może prowadzić średnika we Włoszech? Może w Holandii się załapie bo jeżeli tam beztalencie Maaskant jest uważany za jednego ze zdolniejszych trenerów to nasze gwiazdy trenerki powinny od razu objąć Ajax, Alkmaar, PSV bo są przecież lepsi. A wspomnianego przez kogoś Fornalika na selekcjonera Oranje.
Odpowiedz cytując