Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2782
Stary 06.11.2010, 10:57
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Myślenie życzeniowe.
W Wiśle grają frajerzy. Gra Bunoza, gra Cikos, gra Pajlić, gra Chavez, gra Rios, gra Kirm, (nie) gra Jirsak.
W Wiśle grają gracze wypaleni. Gra Sobolewski, gra Boukhari, gra Garguła, grał Cleber.
Poza tym mamy Małeckiego i Brożka, którzy mogą być przydatni w dobrej drużynie, ale sami tego wózka nie pociągną.

Przestałeś wierzyć, że zimowy obóz przygotowawczy coś zmieni?
Jeżeli rozumiesz przez to, że Sobol nie odmłodnieje a ogóry nie nauczą się grać w piłkę, to masz rację. Bez wymiany większości ogniw nic się na lepsze nie zmieni.

Ale najlepiej żyć w świecie fantazji, w którym Wisła ma super piłkarzy i tylko trener ( który to już? ) sypie tej machinie piach w tryby. Otóż nie - Wisła to obecnie zespół piłkarskich emerytów i frajerów.

O co w ogóle to halo? Mamy skład na środek tabeli - jesteśmy w środku tabeli. Wszystko w jak najlepszym porządku. Pisałem o tym wcześniej, żadna filozofia. Nie ma żadnej Wielkiej Wisły, jest tylko udana wyprzedaż Basałaja.
Popieram w 100%.
Odpowiedz cytując