KOMINEK napisał(a):

Nawet przy tak osłabionej Wiśle nie powinniśmy grać aż takiej padaki.
W Wiśle nie grają same Janusze. Coś nie jest tak. Piłkarze obijają się o siebie, nie wiedzą co grać.
|
Myślenie życzeniowe.
W Wiśle grają frajerzy. Gra Bunoza, gra Cikos, gra Pajlić, gra Chavez, gra Rios, gra Kirm, (nie) gra Jirsak.
W Wiśle grają gracze wypaleni. Gra Sobolewski, gra Żurawski, gra Boukhari, gra Garguła, grał Cleber.
Poza tym mamy Małeckiego i Brożka, którzy mogą być przydatni w dobrej drużynie, ale sami tego wózka nie pociągną.
Przestałeś wierzyć, że zimowy obóz przygotowawczy coś zmieni?

Jeżeli rozumiesz przez to, że Sobol nie odmłodnieje a ogóry nie nauczą się grać w piłkę, to masz rację. Bez wymiany większości ogniw nic się na lepsze nie zmieni.
Ale najlepiej żyć w świecie fantazji, w którym Wisła ma super piłkarzy i tylko trener ( który to już? ) sypie tej machinie piach w tryby. Otóż nie -
Wisła to obecnie zespół piłkarskich emerytów i frajerów.
O co w ogóle to halo? Mamy skład na środek tabeli - jesteśmy w środku tabeli. Wszystko w jak najlepszym porządku. Pisałem o tym wcześniej, żadna filozofia. Nie ma Wielkiej Wisły, jest tylko udana wyprzedaż Basałaja.
KOMINEK napisał(a):

|
To że walczyli to jeszcze gorzej bo świadczy tylko o tym że nie brak im ambicji tylko że trener nie potrafi zrobić z nich drużyny.
|
Nie brak im ambicji. Są po prostu słabi piłkarsko. Bardzo, bardzo słabi.
Ty oczekujesz, że ktoś z tych miernot zrobi nie tylko drużynę ( bo IMHO drużyną już są ), ale drużynę grającą ładną piłkę i walczącą o mistrzostwo. Innymi słowy - jesteś kompletnie oderwany od rzeczywistości.
Słabi piłkarze - grają słabo. O ile się orientuję, koszulka Wisły nie ma jakichś magicznych właściwości i jej założenie nie daje żadnych bonusów. Cikos w meczówce z Biała Gwiazdą nie dostanie +5 do ustawiania się i + 10 do myślenia, a Bunoza: +8 do wszystkiego poza wzrostem. Będą nadal tymi samymi słabymi piłkarzami, jedyna różnica - będą w....iać kogoś innego ( w tym akurat wypadku -
mnie ).
Ale nie przejmuj się - będzie spoko. zbymak, koyoot i maci0s ukoją Twoje nerwy.
P.S. Acha,
nawet gdyby jakimś cudem zainwestowano w skład, to i tak będzie potrzeba czasu na poukładanie go w drużynę. Może nawet być potrzebne więcej niż jedno okienko transferowe. To są prawdziwe efekty działań Basałaja.