|
Wisła Pany i tylko to się liczy, wygraliśmy z naszym największym wrogiem. Jak czytam te wypowiedzi wiecznych malkontentów to tak myślę że nigdy nie zrozumiecie czym dla niektórych jest zwycięstwo w tych derbach.
Dzięki Nourdin za tą bramkę i gest po jej zdobyciu.
|