Temat: Wisła Pany !
Wyświetl pojedynczy post
PAC
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Już nie z Osiedla

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1003
Stary 06.11.2010, 10:44
Wisła Pany i tylko to się liczy, wygraliśmy z naszym największym wrogiem. Jak czytam te wypowiedzi wiecznych malkontentów to tak myślę że nigdy nie zrozumiecie czym dla niektórych jest zwycięstwo w tych derbach.

Dzięki Nourdin za tą bramkę i gest po jej zdobyciu.
WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując