Temat: Wisła Pany !
Wyświetl pojedynczy post
joshi
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: Nasty Squad

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1000
Stary 06.11.2010, 10:20
Z tym cieszeniem to po bramce przesadzacie, po pierwsze na boisku byli z Polaków:
Pawełek Sobolewski Małecki, Żurawski,

na początku filmu z bramką widać jak Mały i Żuraw lecą do Boukhariego. Mały na kolanach a Żuraw truchtem

wymowny jest raczej obrazek z ławki rezerwowych gdzie widać serdeczny uścisk jednego z Brożków z trenerem
Odpowiedz cytując