"....Aco do dopingu to byl super szczegolnie fajnie wyszlo hej hej cracovia i jeszcze super bylo o maleckim ze s....ysyn jeszcze czabylo ....a spiewac ze brozek to .... i wogole trzeba bluzgac po wisle i wyzywac chujow od ....
taka nasza rola...."
A wiecie co jest w tym najlepsze

Że oni tak na serio hahaha
PS
Ten ich cały gwiazdor Saidi jest strasznie daremny jak na razie to to jest najgorszy transfer roku chyba xD