Temat: Wisła Pany !
Wyświetl pojedynczy post
szlaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#999
Stary 06.11.2010, 10:18
"....Aco do dopingu to byl super szczegolnie fajnie wyszlo hej hej cracovia i jeszcze super bylo o maleckim ze s....ysyn jeszcze czabylo ....a spiewac ze brozek to .... i wogole trzeba bluzgac po wisle i wyzywac chujow od .... taka nasza rola...."

A wiecie co jest w tym najlepsze Że oni tak na serio hahaha

PS
Ten ich cały gwiazdor Saidi jest strasznie daremny jak na razie to to jest najgorszy transfer roku chyba xD
Odpowiedz cytując