Temat: Wisła Pany !
Wyświetl pojedynczy post
ponury
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#998
Stary 06.11.2010, 10:04
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
NIe da się ukryć po bramce skakali razem Bunoza,Palijić,Rios,Kirm i Boukhari. Chciałbym żeby to był przypadek.
Jak i to kiedy przy jednym z wrzutów z autu piłka leci na Brożka a on zamiast ją przyjąć nagle wykuje ruch w lewo i zaczyna biec od piłki...nie wiem czy ktoś tą sytuację zauważył,ale wyglądało jakby jej nie chciał przyjąć.
Może spiskowa teoria ale wg.mnie Polacy (poza Sobolem) grają przeciwko Maaskantowi.Ilość podań które lecą też tam gdzie nikogo nie ma + dryblingi Małeckiego - zawsze tracącego piłkę- jego i Pa.Brożka wręcz jawna niechęć do Kirma i nie podawanie mu nawet w 100% pozycjach ...jest coś na rzeczy
Dokładnie tak wyglądało, jeśli dobrze kojarzę to po tym "przyjęciu" afrożydek miał sytuacje sam na sam
Ty sam Boże jakoś jest zawsze sprawiedliwy,
Ty wyniszcz aż do szczętu ten naród złośliwy.

Dla dobra wszystkich - i białych, i kolorowych - rozdział cywilizacyjno-kulturowy musi zostać zachowany, a każdy winien żyć tam, gdzie umieściła go ręka Najwyższego.
Odpowiedz cytując