marek2a napisał(a):

|
Sorki ,ale mam pytanie bo może źle oceniłem sytuacje . Ale kto z polaków cieszył sie w kotle po zdobyciu bramki ,bo raczej słabo widzę.Napewno sie mylę ,oby..
|
No nikogo z Polaków tam nie widać bo ich tam nie ma. Daleki jestem od wyciągania pochopnych wniosków z tej sceny ale... niesmak pozostał
A może dotarło do nich że żadna ich w tej bramce zasługa i pozwolili się cieszyć "bohaterom ostatniej akcji"
