Temat: Wisła Pany !
Wyświetl pojedynczy post
GBO
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#990
Stary 06.11.2010, 09:13
marek2a napisał(a):Wyświetl post
Sorki ,ale mam pytanie bo może źle oceniłem sytuacje . Ale kto z polaków cieszył sie w kotle po zdobyciu bramki ,bo raczej słabo widzę.Napewno sie mylę ,oby..
No nikogo z Polaków tam nie widać bo ich tam nie ma. Daleki jestem od wyciągania pochopnych wniosków z tej sceny ale... niesmak pozostał

A może dotarło do nich że żadna ich w tej bramce zasługa i pozwolili się cieszyć "bohaterom ostatniej akcji"
Odpowiedz cytując