Temat: Wisła Pany !
Wyświetl pojedynczy post
Mahazel888
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#988
Stary 06.11.2010, 09:05
PiotrG napisał(a):Wyświetl post
http://galeria.wislakrakow.com/20101105/md/45.jpg
Zobaczyć minę Majchrowskiego po porażce na jego nowiutkim stadionie - bezcenne.
Jaki zmartwiony! Zafrasowany, taki smutek mu z oczków bije, a te zmarszczki na twarzy - co ten pan może myśleć w tym momencie? Może to : rozpoczyna się gra "poszerzenie ekstraklasy" ewentualnie " komu licencji nie dać" , ile kasy trza będzie na to przeznaczyć, ale teraz już ma się wydeptane ścieżki do odpowiednich ludzi, będzie łatwiej i szybciej niż dwa lata temu, tylko te wybory jeszcze i wiooo...
Odpowiedz cytując