PiotrG napisał(a):

Jaki zmartwiony! Zafrasowany, taki smutek mu z oczków bije, a te zmarszczki na twarzy - co ten pan może myśleć w tym momencie? Może to : rozpoczyna się gra "poszerzenie ekstraklasy" ewentualnie " komu licencji nie dać" , ile kasy trza będzie na to przeznaczyć, ale teraz już ma się wydeptane ścieżki do odpowiednich ludzi, będzie łatwiej i szybciej niż dwa lata temu, tylko te wybory jeszcze i wiooo...