Ja rozumiem takie teksty tydzień temu, ale teraz?
Pamietam derby gdzie z Żurawiem, Szymkiem, Frankiem i cała ekipa zremisowalismy po beznadziejnym meczu 0:0
nie stwarzajac w całym meczu jednej sytuacji
Derby to sa derby a aktualna sytuacja Cracovii mnie nie interesuje
Przecież taki Cabaj to też wczoraj mecz życia rozegrał, a druga taka obrona jak po strzale Brożka już mu sie nie zdarzy
Konkretny napastnik, skrzydłowy, dwóch obronców i na wiosne gra moze byc x-krotnie razy lepsza
Zmiana trenra to jest ostatnia rzecz jaka teraz klub potrzebuje
Cytat:
|
Mysle ze nawet sie pogorszyl...
|
Jak to był gorszy mecz niż ten w Sosnowcu to ja proponuje ogladanie nastepnego na trzeźwo
albo w okularach