Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2251
Stary 06.11.2010, 08:03
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
Prośba o pobanowanie wszystkich piszących na Małeckiego "mały". Nieładnie czepiać się czyjegoś wzrostu a i takie odnazwiskowe przezwiska nikomu chluby nie przynoszą. "Pietia" na Piotra Brożka też nie wypada pisać, bo to sugeruje jakieś kacapskie powinowactwo. A "Brożinho" na Pawła Brożka używają już tylko okrutni cynicy.
A ktorzy to zawodnicy wolaja na niego kebab? Nie widzisz roznicy po miedzy 'Maly' itd a 'kebab'? Juz pomijam fakt ze ile to Boukhari ma tyle wspolnego z kebabem

Moze jeszcze podczas czytania skladow, bedziecie chcieli "z numerem 74 kebab... !! Boukhari" ?! Bo przeciez obrazaja () w ten sposob Malego, czy Brozkow ?

@yoda jestem caly czas i caly czas pisze.
Ostatnio edytowane przez mic : 06.11.2010 o godz. 12:07.
Odpowiedz cytując