Uran235 napisał(a):

|
Prośba o pobanowanie wszystkich piszących na Małeckiego "mały". Nieładnie czepiać się czyjegoś wzrostu a i takie odnazwiskowe przezwiska nikomu chluby nie przynoszą. "Pietia" na Piotra Brożka też nie wypada pisać, bo to sugeruje jakieś kacapskie powinowactwo. A "Brożinho" na Pawła Brożka używają już tylko okrutni cynicy.
|
A ktorzy to zawodnicy wolaja na niego kebab? Nie widzisz roznicy po miedzy 'Maly' itd a 'kebab'? Juz pomijam fakt ze ile to Boukhari ma tyle wspolnego z kebabem
Moze jeszcze podczas czytania skladow, bedziecie chcieli "z numerem 74 kebab... !! Boukhari" ?! Bo przeciez obrazaja (

) w ten sposob Malego, czy Brozkow ?
@yoda jestem caly czas i caly czas pisze.