Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36140
Stary 06.11.2010, 07:38
Wiem, że to tylko 1 mecz Pietii na def. pomocniku. Ale skład:
Pawełek
Cikos Chavez Bunoza Paljic
Sobol Pi.Brożek
Kirm Garguła A.Rios
Pa. Brożek

wydaje mi się optymalny.
-Uważam, że jeżeli Mariusz utrzymałby dyspozycję z tej rundy to niech rywalizuje z Jovanicem i Kurto- szkoda kasy na bramkarza.
-kupić stopera a najlepiej dwóch oczywiście konieczność
-kupić lewego obrońcę najwyższa konieczność.
-następnie jeżeli Pi.Brożek dawałby radę na def. pomocniku to kupić ofensywnego pomocnika zastępującego Gargułę.
-kupić skrzydłowego może być albo prawy, albo lewy bo Kirmowi bez różnicy.
-Kupić wysokiego napastnika, młodego zmiennika dla Brożka.

Mamy wtedy
Pawełek Jovanic Kurto
Cikos Branco - tutaj dać szansę na kolejną rundę, potem decyzja(moim zdaniem wykupienie Cikosa, zwolnienie Branco i kupienie nowego prawego obrońcy w czerwcu..)
Chavez Bunoza xxx xxx
xxxxx Paljic
Sobol Pi.Brożek Wilk /w czerwcu kolejny def. pomocnik/
Garguła XXX
Kirm Rios Małecki Paljic
Brożek Boguski xxx

No i Żurawski Boukhari do czerwca na ławce.
Czyli 5-6 trafionych transferów i jest ok.
Odpowiedz cytując