Petrescu- gdyby była szansa za darmo go wyciągnąć. Temu chłopowi bym zaufał i na miejscu Cupiała dałbym mu 10 milionów Euro na budowę drużyny.
To oczywiście marzenia, ale skoro był wymieniany jako kandydat na trenera Lecha. Niech przyjdzie i posprząta ten bałagan

To co gramy to naprawdę piach.