Feniks1983 napisał(a):

Tez tak uwazam, ale zawsze jak pisalem lepiej o Branco nisz Cikosie to dostawalem po glowie. No chyba ze wymagamy tylko od bocznych obroncow robienia wiatru na skrzydle to wtedy ok, Cikos wygrywa. Tylko zeby nie bylo, uwazam iz Cikos powoli cos tam zaczyna sie poprawiac ale na mnie lepsze wrazenie zrobil Branco poki co. Ale co Ja tam sie znam....
|
Może i tak. Tylko Cikos ma 22 lata, bardzo walczy i uważam, że za rok będzie to zawodnik duzęj klasy. Bardzo mi się ten zawodnik podoba jeżeli chodzi o ambicję.