0 22 napisał(a):

P.S. Myślisz, że czysto awansowaliście do ekstraklasy w latach 90tych?
|
Wiem ze nieczysto nie awansowalismy.
1q2 - to proste. Oni z natury sa padlinozercami. Zywia sie tym co chujowe, zle, brzydkie i beznajdziejne. Im gorzej, tym lepiej. Pewnie dzis z 6 tysiecy wzwodow bylo jak Boukhari gola strzelal.
Wiec sobie siedza w tym ....idole i narzekaja - bo taka starozakonna natura, a to sledzie drogie, a to antysemityzm, a to halny; a jednoczesnie sie brandzluja emocjonalnie bo w dwunastym meczu dziesiąty piec.