wislak68 napisał(a):

|
Ciekawe że w tym meczu RM zdecydował się na wystawienie dwóch ofensywnych pomocników, przy czym tym drugim obok Garguły był PiBrożek (a nie np: Rios, Wilk czy Jirsak). Podobno dlatego że chciał mieć po lewej stronie środka pola zawodnika lewonożnego. Oj kombinuje ten nasz Holender, kombinuje. A co z tego wychodzi to ....
|
Nasi ofensywni zawodnicy, poza przebłyskami, grają tak samo bezbarwnie, bez wyjątku. Garguła w 2 ostatnich meczach nie udowodnił, że jest lepszym wariantem od Boukhariego. Jirsak wtedy, kiedy grał, nie robił różnicy. Rios po kontuzji nie wrócił do łask i wydaje się, że zgasł, mimo, że grał niewiele i niby nie na swojej pozycji.