Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2761
Stary 06.11.2010, 01:29
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Jakby Brożek, Małecki albo Chavez trafili do bramki w 1 połowie z tych 100% sytuacji, to inna gra i inne komenatrze by były.
Jak dopełzniemy na jakimś sensownym miejscu do przerwy w rozgrywkach, to może coś z tego będzie.
A jaka byłaby gra i komentarze gdyby śniady żyd (falasz jeden kurna ) wykorzystał to co powinien był wykorzystać?
Odpowiedz cytując