Oldpara napisał(a):

Jakby Brożek, Małecki albo Chavez trafili do bramki w 1 połowie z tych 100% sytuacji, to inna gra i inne komenatrze by były.
Jak dopełzniemy na jakimś sensownym miejscu do przerwy w rozgrywkach, to może coś z tego będzie.
|
A jaka byłaby gra i komentarze gdyby śniady żyd (falasz jeden kurna

) wykorzystał to co powinien był wykorzystać?