wislak68 napisał(a):

|
Ciekawe że w tym meczu RM zdecydował się na wystawienie dwóch ofensywnych pomocników, przy czym tym drugim obok Garguły był PiBrożek (a nie np: Rios, Wilk czy Jirsak). Podobno dlatego że chciał mieć po lewej stronie środka pola zawodnika lewonożnego. Oj kombinuje ten nasz Holender, kombinuje. A co z tego wychodzi to ....
|
Może chciał mieć jeszcze jednego gracza, który szczególnie odczuwa te derby...