AYALA napisał(a):

|
ciężko powiedziec czy Maaskant jest w stanie coś więcej z tego materiału wycisnąc.Obawiam sie że niewiele więcej.A na transfery klasowych zawodników raczej sie nie zanosi i w tym problem
|
Raczej nie jest w stanie, a przynajmniej do zimy. Chociaż pewnie jeszcze kilka razy zagramy ładniej dla oka niż dzisiaj. Nawet w lepszych czasach i mocniejszym składzie potrafiliśmy grać koszmary z drużynami z końca tabeli. Może więc pozornie cięższe mecze z Legią i Polonią będą dla nas pod pewnymi względami łatwiejsze niż spotkanie z Cracovią czy Śląskiem.
Potem musimy liczyć na udane transfery, ale nawet one nie rozwiążą problemu. Wielu zawodników z dotychczasowego składu musi zacząć grać zdecydowanie lepiej, przynajmniej tak, jak w swoich najlepszych momentach w Wiśle.