Cytat:
|
Muszę powiedzieć, że od dłuższego czasu mamy "szczęście" do bramkarzy. Sarnat, Piekutowski, Trabalik, Majdan, Dolha, Pawełek, Juszczyk. Ale Trabalik był zdecydowanie najgorszy, jedynie Piekut był blisko tego poziomu.
|
Dolha pomimo że się sprzedał był u nas bardzo dobrym i pewnym bramkarzem.