Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
FajQ
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5551
Stary 06.11.2010, 01:04
Cytat:
Muszę powiedzieć, że od dłuższego czasu mamy "szczęście" do bramkarzy. Sarnat, Piekutowski, Trabalik, Majdan, Dolha, Pawełek, Juszczyk. Ale Trabalik był zdecydowanie najgorszy, jedynie Piekut był blisko tego poziomu.
Dolha pomimo że się sprzedał był u nas bardzo dobrym i pewnym bramkarzem.
Ostatnio edytowane przez FajQ : 06.11.2010 o godz. 01:09.
Odpowiedz cytując