Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2755
Stary 06.11.2010, 00:57
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Do dnia dzisiejszego wierzyłem że nasz trener coś zmieni, że w przyszłym roku a może już na wiosnę będziemy oglądać Wisłę jak za dawnych lat.

Po dość długim już okresie czasu dalej gramy bez pomysłu bez widocznej jakiejkolwiek taktyki.
Długa piłka do przodu do samotnego Brożka i koniec.
Zamiast grać coraz lepiej gramy coraz gorzej.

Nawet przy tak osłabionej Wiśle nie powinniśmy grać aż takiej padaki.
W Wiśle nie grają same Janusze. Coś nie jest tak. Piłkarze obijają się o siebie, nie wiedzą co grać.

Dzisiejszy mecz był taki że płakać się chciało. Rozpaczy dopełnił Paljić wyrzucający piłkę z autu na …….aut.
Gdybyś przeczytał kilka archiwalnych wątków z wiosny, doznałbyś deja vu. Okazałoby się pewnie, że w przeszłości też chciało ci się płakać i to nie raz.

BTW latem sprowadzono do klubu 2 napastników, którzy mieli rozwiązać problem nieskutecznego Pawła Brożka. Żuraw, niestety, na razie nie zaskoczył i być może nigdy nie zaskoczy. Rios to napastnik, który potrafi prawie wszystko poza strzeleniem bramek. Obaj nie spełnili oczekiwań. A Paweł nie odżył...

O obronie nie ma sensu pisać, wałkowaliśmy to setki razy.

W pomocy... Nasi dotychczsowi zawodnicy grają na 60-70% swoich możliwości. Żeby nie było wątpliwości, ten kryzys nie zaczął się w tym sezonie. Najpierw zapłacił za to Skorża, potem Kasperczak, a teraz obwinia się o to Maaskanta.

Mały jest strasznie nierówny, nie daje gwarancji równej, solidnej gry nie tyllko w następujących po sobie spotkaniach, ale nawet połowach tego samego meczu.

Garguła nie zagrał jeszcze tak jak w najlepszych czasach i czort raczy wiedzieć, kiedy to nastąpi. Jeśli to miałby być szcztyt jego formy, powinien opuścić Wisłę.

Łobo, nigy nic wielkiego nie pokazał i nic się w tej sprawie nie zmieniło.

Boguś bez formy i w dodatku znowu kontuzja.

Kirm gra również z przebłyskami. Jest nieprzewidywalny.

Jirsak... to samo co Łobo.

Sobol... Latka lecą i jest słabiej niż kiedyś.

Nowi:

Palijć, chyba nie o takiego skrzydłowego nam chodziło.
Wilk... dobry transfer, chyba będziemy mieć z niego pociechę.
Boukhari... to samo co Garguła.

Jak wobec tego gra naszego zespołu ma dobrze wyglądać?
Ostatnio edytowane przez Kurz : 06.11.2010 o godz. 01:02.
Odpowiedz cytując