|
zawiódł mnie najbardziej Garguła , był kompletnie niewidoczny ale cóż można wymagac od zawodnika co prawie 2 lata leczył kontuzje.Szkoda że nie mamy playmakera a bardzo na niego liczyłem.
Pozytywem była postawa Pawełka i defensywy, ogólnie większych błędów nie popełnili.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 06.11.2010 o godz. 01:15.
|