Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
DevilMayCry
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Nowy Kleparz na zawsze !!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5542
Stary 06.11.2010, 00:38
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Muszę powiedzieć, że od dłuższego czasu mamy "szczęście" do bramkarzy. Sarnat, Piekutowski, Trabalik, Majdan, Dolha, Pawełek, Juszczyk. Ale Trabalik był zdecydowanie najgorszy, jedynie Piekut był blisko tego poziomu.

W zasadzie jedyny, z którego można być w 100% zadowolonym to był Maciek Szczęsny. Szczególnie darzę go sentymentem za miłe wypowiedzi pod adresem sędziów (szczególnie liniowych) podczas meczu. No i słynna wypowiedź o ścianie płaczu na Łazienkowskiej
Co masz do Sarnata? Do dziś nie zapomnę jego meczów przeciwko " Dream Team" Parmie... (pierwsze podejście...)
Z wszystkich których wymieniłeś tylko Sarnat, dOLHA (tfuuu...), Szczęsny, mieli jakiekolwiek umiejętności.
Do Twojej listy dodałbym Angelo
Ostatnio edytowane przez DevilMayCry : 06.11.2010 o godz. 00:43.
"... sposób na życie miał chłopak bardzo prosty, regularnie palił za sobą wszystkie mosty, łączące jego życie z naszym światem, więc nie próbujcie twierdzić, że był wariatem... Bo był ....a normalny!!!..."

Odpowiedz cytując